O firmie Hornet Plus

Salon Hornet Plus - Kędzierzyna-Koźle

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowani w swoją pracę. Dzięki rzetelnej, systematycznie uzupełnianej wiedzy zawsze masz pewność profesjonalnej obsługi oraz dostępu do fachowego doradztwa na każdym etapie współpracy.

Nie lubimy chodzić na skróty, dlatego staramy się konkurować przede wszystkim wysoką jakością oferowanych okien, drzwi i rolet, oraz usług budowlanych.


"Rozczarowanie niską jakością pamięta się długo
po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną".

(Aldo Gucci)


Zapraszamy do naszego Salonu. Miłą atmosferę tworzą:

Pan Jan
Jan
Sprawy techniczne, pomiary, doradztwo, nadzór nad montażami. Chłodne spojrzenie, analityczne podejście i ogromne doświadczenie. Filar naszego zespołu. W wolnym czasie jeździ na nartach i żegluje.
Pani Gosia
Gosia
Obsługa klienta, wyceny, przygotowywanie ofert. Piecze przepyszne ciasta, szkoda, że tak rzadko przynosi je do pracy.
Pani Magda
Magda
Księgowość, umowy, koordynacja zamówień. Wolny czas spędza biegając. Daleko.
Pani Krysia
Krysia
Obsługa klienta. Dobra dusza naszego zespołu. Godzi spory i zaraża optymizmem. Znakomicie dobiera kolory. Wszystkie ozdoby w naszym salonie to jej dzieło.
Pani Daria
Daria
Najmłodsza stażem, zawsze uśmiechnięta. Chętnie przygotuje dla Państwa ofertę. Gdy nie ma Krysi w pobliżu to Daria dba o dobrą atmosferę.
Pani Cezary
Cezary
O systemach kotwienia i ciepłym montażu wie wszystko. Niektórzy mówią, że poziomicą bawił się już w kołysce, a niwelatora używał przy budowie zamku w piaskownicy. Deski to jego pasja – snowboardowa i wakeboardowa.

Historia firmy

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w Kędzierzynie-Koźlu od 1981 roku.
Na początku tworzyli ją Jan i Krystyna Herbeć. W 2000 roku do drużyny dołączyła córka Magdalena. Od tamtej pory ciągle się rozwijamy i zmieniamy profil działalności zgodnie z potrzebami rynku, oczekiwaniami Klientów i otoczenia biznesowego.

W 2003 roku naszym głównym przedmiotem działalności stały się usługi budowlane – w kraju i za granicą, gdzie budujemy głównie budynki użyteczności publicznej. W tym samym roku Hornet Plus przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od 2010 roku dostarczamy i profesjonalnie montujemy okna, drzwi, rolety i bramy w Kędzierzynie-Koźlu i całym województwie opolskim.

Zapraszamy do naszego salonu
Krystyna i Jan Herbeć